Bali Indonésie Jáva

Praha – Indonésie

Můj původní plán byl už asi před 4 lety vydat se na Bali a strávit tam aspoň měsíc. Poté, co se nápad stal reálnějším, rozhodla jsem si cestu rozšířit ještě o okolní ostrovy. To by byla taková škoda, letět na konec světa a být jen na jednom malém ostrově!!!

Když jsem asi půl roku sledovala vývoj cen letenek, všemožně porovnávala, kombinovala a měnila, rozhodla jsem si koupit letenku přes server www.skyscanner.com.

Let Praha – Jakarta s čtyřhodinovým přestupem v Dubaji jsem vyhodnotila v poměru cena/kvalita/doba přestupu/datum jako naprosto ideální.

Letadlo z Prahy navíc odlétá v úterý odpoledne a přistává v Jakartě ve středu odpoledne. Takže žádné noční přesuny v cizím městě a spánek vyjde krásně v době letu.

Airbus A380 Emirates mě dopraví do Jakarty a zpátky za krásných 14500 kč. Letenku jsem kupovala s tříměsíčním předstihem -na srpen, nejdražší měsíc v roce.

map cr-ind

Poznámky:

Cestující společnosti Emirates – Economy Class, kteř mají mezi přestupy více jak 4 hodiny, mají nárok na voucher na jídlo. Stačí předložit letenky na tranzitní přepážce.